Worki i reklamówki z folii LDPE i HDPE

HDPE jest niskociśnieniowym polietylenem o dużej gęstości. Popularne jednorazówki służą do pakowania artykułów spożywczych, przemysłowych. To również doskonałe opakowanie jednorazowe do owoców, warzyw oraz pieczywa. Zaś LDPE to polietylen wysokociśnieniowy o niskiej gęstości. Worki stworzone z tego materiału służą do pakowania śmieci oraz ciężkich odpadów.

W naszym codziennym życiu w wielu miejscach towarzyszą nam worki foliowe, reklamówki jednorazowe. Spotykamy je w marketach, czy też sklepach. Worki i reklamówki HDPE są bardzo wydajne i ekonomiczne. Wykorzystujemy je w codziennych zakupach, ułatwiają nam one pakowanie  zakupionych produktów, a także ich bezpieczny transport.

Worki LDPE posłużą nam do pakowania śmieci, ciężkich odpadów oraz gruzu. Worki takie produkowane są w różnych kolorach, ułatwia to znacznie segregację śmieci lub też mogą posłużyć w celu przechowania innych przedmiotów.

Worki na śmieci mogą występować o zróżnicowanym stopniu wytrzymałości oraz pojemności, dzięki czemu każdy klient może wybrać worek dostosowany do swoich potrzeb. Jeśli szukasz wygody w użytkowaniu worków na śmieci warto zwrócić uwagę na worki z tasiemką do związywania worków. Jeśli zaś cenisz sobie wytrzymałość wybierz worki z wytrzymałej folii LDPE – idealnie nadające się jako worki na gruz.